Autosedačka KIDDY - GUARDIANFIX III - Grey Melange Hot Red
 • Autosedačka KIDDY - GUARDIANFIX III - Grey Melange Hot Red
 • Autosedačka KIDDY - GUARDIANFIX III - Grey Melange Hot Red
 • Autosedačka KIDDY - GUARDIANFIX III - Grey Melange Hot Red
 • Autosedačka KIDDY - GUARDIANFIX III - Grey Melange Hot Red

Autosedačka KIDDY - GUARDIANFIX III - Grey Melange Hot Red

INFO

 • - Výrobca: KIDDY
 • - Kód produktu: 41553GF171
 • - Dostupnosť: Skladom
13%
315,30€ 275,80€

Akcia platí do VYPREDANIA ZÁSOB!
Množstvo

KIDDY Autosedačka Guardianfix3 9-36 kg Grey Melange Hot Red

Perfektná detská sedačka Guardianfix3 značky Kiddy  s protinárazovým štítom je vhodná pre deti od jedného do dvanástich rokov. Sedačka má patentovaný systém Kiddy Shock Absorber, umiestnený v spodnom vedení pásu. Absorbuje časť energie, vzniknutej vo výsledku napnutia pása pri náraze. Berie na seba energiu, chráni citlivú a krehkú panvu dieťaťa. Autosedčka je vhodná na dlhodobé používanie.

Autosedačka je určená pre deti s hmotnosťou 9-36 kg (skupiny I/II/III), s chráničom trupu, v súlade s normou ECE R44/04, montovaná v smere jazdy na ISOFIX (vo vozidlách schválených na tento účel) alebo bezpečnostné pásy. Je spojením pokročilej technológie s inovatívnymi bezpečnostnými systémami (Honey Comb 2, široké bočné kryty, Kiddy Shock Absorber, K-Fix+).

Autosedačka sa nastavuje v 3 smeroch: na výšku, šírku a do hĺbky. Toto riešenie spôsobuje, že Guardianfix 3 ešte lepšie chráni dieťa v každej fáze rozvoja.

Bezpečnosť a pohodlie používania sedačky potvrdzujú vysoké hodnotenia, získané v početných testoch nezávislých výskumných centier a inštitúcií. Má certifikát TÜV, ktorý potvrdzuje možnosť montáže sedačky v lietadlách.

Vlastnosti KIDDY Guardianfix:

 • Sedačka pre deti 9-36 kg (montáž v smere jazdy)
 • V súlade s normou ECE R44/04
 • Vysoké hodnotenia získané v testoch prestížnych medzinárodných výskumných centier
 • Navrhnutá v Nemecku
 • Bezpečnostné systémy: Honey Comb 2, Kiddy Shock Absorber, K-Fix+
 • Odolná konštrukcia, absorbujúca energiu nárazu
 • Široké, hlboké bočné kryty, ktoré chránia dieťa
 • Zväčšuje sa v 3 smeroch: na výšku, šírku a do hĺbky
 • Montáž na ISOFIX alebo na bezpečnostné pásy
 • Chránič trupu miesto vnútorných pásov
 • Certifikát TÜV, ktorý potvrdzuje možnosť montáže sedačky v lietadlách.
 • Nastaviteľný uhol operadla od 90° – 115° (v závislosti od typu vozidla)
 • Vložka pre najmladších - zvyšuje pohodlie a bezpečnosť
 • Zapínanie staršieho dieťaťa bezpečnostným pásom
 • Intuitívne na použitie vodiace koľajnice uľahčujúce správne zapnutie dieťaťa pásom
 • Indikátor eye level - uľahčenie prispôsobenie opierky hlavy výške dieťaťa
 • Hlboké, široké sedadlo zaisťuje pohodlie počas dlhej jazdy
 • Odnímateľný poťah, možno prať v práčke (30 stupňov)
 • Váha 8,0 kg

Perfektná ochrana
- Chránič trupu - je odolný a účinne tlmí energiu nárazu. Hlava a krk u detí sú pri nehodách alebo aj pri prudkom brzdení najviac vystavené nebezpečenstvu (deti majú proporcionálne väčšiu hlavu v pomere k zvyšku tela než dospelí). Pri náraze chránič absorbuje vzniknutú energiu a chová sa ako airbag - špeciálny tvar spôsobuje, že sa telo dieťaťa ohýba nad chráničom a znižuje trhnutie v oblasti krku.
- Pevná konštrukcia - pre komplexnú bezpečnosť bočné kryty a opierka hlavy Guardianfix 3 boli vyrobené s použitím pokročilej, presnej technológie Honey Comb 2. Vnútro bokov má voštinovou štruktúru: pri zrážke sa rozdrví, rozptyľuje silu nárazu a absorbuje energiu, než sa táto dostane do krehkých, zvlášť zraniteľných častí detského tela.
- Bezpečnostné systémy - inžinieri Kiddy pridali do ISOFIX systém K-Fix+, ktorý absorbuje časť energie nárazu pri bočnej zrážke. Sedačka má tiež patentovaný systém Kiddy Shock Absorber, umiestnený v spodnom vedení pásu. Absorbuje časť energie, vzniknutej vo výsledku napnutia pása pri náraze. Berie na seba energiu, chráni citlivú a krehkú panvu dieťaťa.


Intuitívna, bezpečná montáž
- Jednoduchá montáž - vďaka systému ISOFIX sedačku veľmi ľahko namontujete v aute. Bol k nemu pridaný systém K-FIX+, ktorý pomáha sedačku správne umiestniť.
- Montáž v starších modeloch áut - sedačku možno tiež namontovať v automobiloch bez ISOFIX.
- Nastavenie uhla sklonu - v Guardianfix 3 ľahko nastavíte uhol sklonu operadla vzhľadom k sedadlu, zvýšite pohodlie dieťaťa počas cestovania.
- Bezpečná - dieťa rýchlo a jednoducho zapnete bezpečnostným pásom, pomocou intuitívneho na použitie vedenia. Uľahčuje pretiahnutia bezpečnostného pásu a vo výsledku - správne zapnutie dieťaťa.

Ideálne prispôsobená dieťaťu
- Zväčšuje sa v 3 smeroch: Guardianfix 3 možno nastavovať na výšku, šírku a do hĺbky (šírku a výšku nastavujete súčasne). To garantuje ideálne prispôsobenie rastúcemu dieťaťu.
- Výsuvná opierka nôh - nastaviteľná opierka nôh môže mať až 5 polôh, čo zvyšuje pohodlie cestovania dieťaťa dokonca počas dlhej jazdy.
- Nastavenie opierky hlavy - opierka hlavy je nastaviteľná až na 13 úrovní (37-55 cm), vďaka čomu ľahko prispôsobíte sedačku výške dieťaťa.
- Indikátor Eye Level - umožňuje lepšie prispôsobiť výšku opierky hlavy výške dieťaťa, vďaka čomu ešte lepšie ochráni hlavu batoľaťa pri bočnej zrážke.
- Vložka pre mladších - dodatočná vložka pre mladšie deti (do 11 kg) nielen zvyšuje pohodlie jazdy, ale tiež stabilizuje malého spolujazdca a zaisťuje batoľaťu bezpečnosť cestovania.Montáž v lietadle - certifikát TÜV

- TÜV – Guardianfix3 má certifikát TÜV, ktorý potvrdzuje možnosť montáže sedačky v lietadlách (https://bit.ly/Guardianfix3TUV).

Perfektná úprava
- Pohodlné sedadlo - bolo navrhnuté pre pohodlnú jazdu. Guardianfix má široké, hlboké sedadlo, ktoré spôsobí, že dokonca najdlhšie cestovanie bude pohodlné.
- Moderné čalúnenie - vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Je priedušné a zaisťuje prietok vzduchu aj počas horúcich dní.
- Pranie v práčke - čalúnenie možno prať v práčke v 30 stupňoch, na programe bez odstreďovania.


Prečo stojí za to vybrať si Kiddy?
Sedačky Kiddy sú viac ako 50 rokov skúseností nemeckých inžinierov v navrhovaní inovatívnych, bezpečných riešení pre autosedačky v spolupráci a automobilovým priemyslom.
Bezpečnosť potvrdená najvyššími hodnoteniami
Sedačky Kiddy sa pravidelne objavujú v najlepšie hodnotených rebríčkoch týkajúcich sa bezpečnosti na svete - ako napr. ADAC, Stiftung Warentest a ÖAMTC. Výberom Kiddy si vyberáte technológiu budúcnosti a najvyššie bezpečnostné normy.

Technické parametre:
Vonkajší rozmer sedačky:
- výška: 65-83 cm,
- šírka: 55-64 cm,
- hĺbka: 45-50 cm.

Vnútorné rozmery sedačky:
- šírka bokov: 30 cm,
- šírka ramien: 31-41 cm,
- hĺbka sedadla: 37-42 cm,
- výška opierky hlavy: 37-55 cm,
- šírka opierky hlavy: 21 cm.

Hmotnosť: 8 kg

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie