Autosedačka Kinderkraft XPAND Isofix Red od 15 do 36 kg
 • Autosedačka Kinderkraft XPAND Isofix Red od 15 do 36 kg
 • Autosedačka Kinderkraft XPAND Isofix Red od 15 do 36 kg

Autosedačka Kinderkraft XPAND Isofix Red od 15 do 36 kg

INFO

 • - Výrobca: Kinderkraft
 • - Kód produktu: KKFXPANRED0000
 • - Dostupnosť: Skladom
9%
108,70€ 99,00€

Akcia platí do VYPREDANIA ZÁSOB!
Množstvo

XPAND Kinderkraft AUTOSEDAČKA, RED, hmotnosť od 15 do 36 kg – Isofix

Nedajú sa predvídať všetky situácie, ku ktorým na ceste a počas cestovania môže dôjsť, avšak je možné pripraviť sa na ne.

Zvoľte si autosedačku XPAND značky Kinderkraft, budete mať istotu, že vaše dieťa bude mať počas cestovania zaručenú náležitú ochranu. Bezpečnosť našich najmladších používateľov je naša priorita, preto má autosedačka XPAND špeciálne systémy, je vyrobená z bezpečných materiálov, a čo je najdôležitejšie, mnohokrát prechádzala prísnymi testami a skúškami.

Kvalitu jej konštrukcie potvrdzuje európsky certifikát výskumného ústavu RDW. Dodatočne, jej bezpečnosť bola testovaná v renomovaných ústavoch TASS INTERNATIONAL a INTERTEK

Kľúčové vlastnosti XPAND:

 • autosedačka určená pre deti s hmotnosťou 15 – 36 kg
 • upevnenie systémom ISOFIX alebo pomocou 3-bodových bezpečnostných pásov POTVRDENÁ BEZPEČNOSŤ CRASHTESTED
 • rastie s dieťaťom
 • špeciálne bezpečnostné systemy
 • bočné chrániče chrbtovej opierky sa posúvajú súčasne s nastavením opierky hlavy
 • reguľovateľná opierka hlavy v 4-stupňoch nastavenia
 • doplnková pena v opierke hlavy, po stranách a v sedadle
 • dodatočné zosilnenie sedadla kovovými prvkami zaisťuje bezpečnosť na najvyššej úrovni
 • pohodlný anatomicky tvarovaný povrch sedadla
 • zosilnené sedadlo a operadlo v bedrovej oblasti
 • priedušná tkanina odolná proti oderu
 • ukazovateľ správneho namontovania autosedačky
 • hmotnosť: 5,5 kg

Všetky autosedačky značky Kinderkraft prechádzajú veľmi prísnymi úderovými testami v renomovanom holandskom ústave TASS INTERNATIONAL. Aj po ich uvedení na trh prechádzajú ďalšími, viacfázovými kontrolami. ECE R44.04 - Všetky naše výrobky vznikajú v súlade s európskymi technickými požiadavkami a štandardy ich výroby potvrdzuje európsky bezpečnostný certifikát ECE R44.04. INTERTEK - Textil, z ktorého sú ušité poťahy našich sedačiek, je vyrobený bez použitia škodlivých chemických látok a je testovaný renomovaným ústavom INTERTEK. Vďaka tomu máte istotu, že vaše dieťa má zaručený komfort a bezpečnosť. OVER 1 MILLION… - Staráme sa, aby vám naše sedačky zaručovali najlepšiu ochranu a komfort a teší nás vaša dôvera. Už viac ako milión našich výrobkov zaručuje deťom v celej Európe pohodlné a bezpečné cestovanie a tento počet neustále rastie! OBOJSMERNE RWF a FWF - VADO umožňuje prepravovanie dieťaťa v najbezpečnejšej polohe, tzn. tvárou dozadu, a to až do 18 kg, čo je približne do 4. roku života dieťaťa. Avšak, staršie a vyššie deti môžu potrebovať viac miesta na nohy. Preto sa tento model môže používať tvárou v smere jazdy, avšak nie skôr, než dieťa neváži aspoň 9 kg.

BEZPEČNÁ ZÁKLADŇA - Sedadlo sa montuje na stabilnú základňu, ktorá zvyšuje bezpečnosť dieťaťa, pretože absorbuje prvú silu nárazu. Základňa má systém ISOFIX a zmena polohy sedačky je veľmi intuitívna a zaberá iba chvíľku. O správnosti zapnutia sedadla na základňu informuje príslušný ukazovateľ.

DODATOČNÁ OCHRANA H-GUARD SYSTEM - Spevnená opierka má 3 vrstvy, chráni hlavu a krčnú chrbticu pri nárazoch zboku a zozadu.

SIDE PROTECT SYSTEM - Plášť sedačky je špeciálne spevnený, pohlcuje silu úderov a zaručuje väčšiu bezpečnosť pri nárazoch zboku.

IDEÁLNE PASUJÚCA EASY GROW SYSTEM - Systém dbá o bezpečnosť dieťaťa, umožňuje rýchlo a súčasne nastaviť opierku hlavy a pásy bez nutnosti ich prepínania.

NASTAVITEĽNÁ OPIERKA HLAVY - Vďaka nastaveniu opierky hlavy, sedačku jednou rukou prispôsobíte výške a potrebám dieťaťa. Dostupných je až 11 polôh (50-66 cm) VLOŽKY ZVYŠUJÚCE BEZPEČNOSŤ - VADO má 3 dodatočné vložky pre najmenšie deti, vďaka ktorým prispôsobíte sedačku podľa výšky dieťaťa.

VLASTNÉ PÁSY - VADO má 5-bodové vlastné pásy s mäkkými chráničmi, ktoré sa vďaka špeciálnemu povlaku nekĺžu z oblečenia a vždy sú na potrebnom mieste.

RECLINING Funkcia RECLINING umožňuje nastaviť sklopenie sedačky. Dá sa nastaviť jednou rukou: dieťa môže bezpečne cestovať v sede alebo pololeže. Dostupné sú 4 polohy tvárou v smere jazdy (FWF) a 1 nastavenie tvárou dozadu (RWF).

ISTÉ UPEVNENIE ISOFIX SYSTEM - Sedačka je vybavená systémom ISOFIX, vďaka ktorému sa v aute upevňuje jednoducho a intuitívne. TOP TETHER - Vrchný upevňovací pás zaručuje v prípade nehody dodatočnú stabilizáciu sedačky. Silno natiahnutý predchádza otočeniu sedačky.

4 UKAZOVATELE SPRÁVNEJ MONTÁŽE - Systém ukazovateľov zaručuje, že je sedačka správne upevnená v základni, háky ISOFIX upnuté, pás TOP TETHER napnutý a dieťa zabezpečené vlastnými pásmi.

VODIDLÁ PÁSOV - Dieťa vďaka vodidlám pásov jednoducho a správne zapnete, čím mu zaručíte komfortnú a bezpečnú cestu. KOMFORT NA MNOŽSTVO CIEST

JEDNODUCHÉ POSADENIE DIEŤAŤA - Na bokoch chráničov sa nachádzajú magnetické spony na pásy, ktoré uľahčujú posadenie a vybratie dieťaťa zo sedačky.

MÄKKÉ SEDADLO - Komfortné, široké sedadlo vyrobené z materiálov schválených ústavom INTERTEK, zaručuje dieťaťu mäkké a pohodlné sedenie.

ĽAHKÉ UDRŽIAVANIE V ČISTOTE - Poťah sa dá stiahnuť a vyprať. To umožňuje zachovať pekný vzhľad sedačky počas dlhých rokov.

PRIEDUŠNÁ LÁTKA - Poťah sedačky obsahuje 55 % vlny, vďaka čomu je priedušný.

Špecifikácia - Značka: Kinderkraft - Model: XPAND - Váhová trieda: ECE II/III - Pre deti s hmotnosťou: od 15 do 36 kg -

Materiály: - Plast PP (silný materiál, hladká úprava) - Poťah: vonkajší materiál (45 % polyester, 55 % vlna) a vnútorný materiál (melanž 100 % polyester)

Hmotnosť sedačky: 5,5 kg

Doplnky: vodidlá uľahčujúce zapnutie sedačky

Podrobnosti: Plast: PP (vstrekovaný - silnejší materiál, hladký povrch), Kryt: vonkajší materiál - boky - 45% polyester, 55% vlna, vnútorný materiál - melange 100% polyester

Rozmery v najnižšej polohe: Dĺžka: 40 cm Šírka: 48 cm Výška: 72 cm

Rozmery v najvyššej polohe Dĺžka: 40 cm Šírka: 55 cm Výška: 82 cm

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie