Uniq Kinderkraft Odrážadlo Turquoise
  •  Uniq Kinderkraft Odrážadlo Turquoise
  •  Uniq Kinderkraft Odrážadlo Turquoise

Uniq Kinderkraft Odrážadlo Turquoise

INFO

  • - Výrobca: Kinderkraft
  • - Kód produktu: KKRUNIQTRQ0000
  • - Dostupnosť: Skladom
15%
65,30€ 55,50€

Akcia platí do VYPREDANIA ZÁSOB!
Množstvo

Odrážadlo Uniq Turquoise Kinderkraft

Dizajnové drevené odrážadlo UNIQ Jediné odrážadlo tohto druhu vhodné pre deti vo veku už od 2 rokov.

Vďaka nastaviteľnej polohe sedadla umiestneného na kovovej podpere a bezpečnej pevnej konštrukcii vyhotovenej z brezového dreva poslúži toto odrážadlo krpcovi celé roky. Navyše je ľahké a má dva pohodlné úchyty na prenášanie. Môžete ho so sebou zobrať kamkoľvek len chcete!

Vlastnosti:

- Pre deti od 2 rokov (do 35 kg)

- Podporuje držanie rovnováhy a zaručuje rozvoj motoriky dieťaťa - Ultraľahká odolná konštrukcia navrhnutá v súlade s najnovšou bezpečnostnou normou EN71-1 - Jedinečný dizajn, originálny vzor

- Mäkké sedadlo na kovovej podpere s nastaviteľnou výškou v rozsahu od 30 do 40 cm

- Odrážací bicykel z brezového dreva pochádzajúceho z trvalo udržateľných lesov

- Blokáda otáčania riadidla, vďaka ktorej sa bicykel jednoduchšie riadi

- Dva úchyty na prenášanie – na ráme a riadidle - 12-palcové ložiskové kolesá z EVA peny, ktorá je odolná voči oderu

- Originálny behúň, ktorý zanecháva stopu

- Hladký a vybrúsený rám, ktorý je zbavený všetkých drsných a ostrých prvkov

- Gripy riadidla sú vyhotovené z protišmykovej gumy

- Zvonček je súčasťou balenia

- Bezpečnosť Riadidlo – pevné uchopenie zaručujú gripy vyhotovené z protišmykovej gumy. Riadidlo je vybavené špeciálnou blokádou, ktorá obmedzuje otáčanie a bráni pádu dieťaťa.

Odolná konštrukcia – navrhnutá v súlade s najnovšou bezpečnostnou normou EN71-1 a vyhotovená z veľmi dôkladne upraveného brezového dreva, ktoré pochádza z trvalo udržateľných lesov.

Skúšky – bezpečnosť odrážadla bola overená v nezávislom laboratóriu Intertek. Konštrukcia bola tiež podrobená skúškam na dlhé vzdialenosti v TÜV Rheinland. - Učenie hrou Rozvoj – odrážací bicykel rozvíja motoriku dieťaťa a vhodným spôsobom podporuje obojstrannú koordináciu. Krpec sa učí samostatne držať rovnováhu.

Zručnosť – UNIQ je ideálna predpríprava pre klasický bicykel. Prechod bude prakticky nepatrný! Zábava – jazda na odrážadle je priam intuitívna a prináša veľa radosti.

Praktické riešenia Sedadlo – UNIQ je unikátny drevený bicykel s jednoduchou a hladkou reguláciou sedla, ktorý je upevnený na kovovom držiaku, ktorý umožňuje meniť výšku od 30 do 40 cm.

Môžete ľahko prispôsobiť bicykel potrebám dieťaťa.

Ložiskové 12-palcové kolesá – vyhotovené z EVA peny, ktorá tlmí vibrácie a nárazy a ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti oderu.

Dva úchyty na prenášanie – vhodne vyrezané v ráme a v konštrukcii riadidla úchyty umožňujú jednoduché a pohodlné prenášanie odrážadla.

Ultraľahký – vďaka použitým materiálom váži UNIQ iba 2,7 kg.

Dieťa ho bez problémov prenesie – kamkoľvek bude chcieť! Zvonček – pomocou ktorého môže vaše dieťa oznámiť, že sa blíži.

Jedinečný štýl Vzhľad – UNIQ je vďaka autorskej potlači na vnútornej strane rámu a prepracovaným detailom jediné také odrážadlo.

Behúň – originálny dezén na kolesách, ktorý zanecháva stopu.

Špecifikácia - Značka: Kinderkraft - Model: UNIQ - Materiály: - Kolesá: EVA pena – pohlcujúca vibrácie - Podpera sedadla: kov - Rám: brezové drevo - Riadidlá: gumové - Veľkosť kolies: 12 palcov - Hmotnosť užívateľa: do 35 kg - Hmotnosť výrobku: 2,7 kg - Rozmery: Šírka: 40 cm, Priemer kolesa: 28 cm, Dĺžka: 83 cm, Výška: 54 cm, Rozsah nastavenia: 30 – 40 cm - Veľkosť balenia / celková hmotnosť: 55 x 32 x 16 (cm) / 4 kg

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie