Monitor pohybu dychu ANGELCARE AC027
  • Monitor pohybu dychu ANGELCARE AC027
  • Monitor pohybu dychu ANGELCARE AC027

Monitor pohybu dychu ANGELCARE AC027

INFO

109,00€

Množstvo

ANGELCARE AC027 Monitor dychu

Systém sleduje pohyb, zatiaľ čo dieťa odpočíva. Snímacia podložka pre detekciu pohybu technológií SensAsure ™ je navrhnutá tak, aby bola umiestnená pod matrac dieťaťa, kde sníma jemné pohyby počas spánku dieťaťa. AC027 je perfektným doplnkom pre rodičov, ktorí už vlastnia monitor pohybu Angelcare.

AC027 dokonale doplní pôvodný monitor pridaním sledovania pohybu na druhom matraci. Je to obzvlášť užitočné, ak potrebujete monitorovať dvojčatá, alebo 2 malé deti v rovnakej miestnosti. Vlastníte už inú značku monitoru, ale chcete pridať sledovanie pohybu pre väčší pokoj, keď je tu nové bábätko? AC027 je perfektný, pretože sleduje najmenšie pohyby a bude fungovať so všetkými ostatnými značkami audio monitorov.

Bezdrôtová podložka snímača pohybu s technológiou SensAsure ™ Menšia snímacia podložka SensAsure ™ od Angelcare, vybavená výkonnou technológiou detekcie pohybu, monitoruje všetky najmenšie pohyby a aktivitu vášho dieťaťa.

Senzorová podložka je vysoko citlivý pohybový senzor, ktorý detekuje posuny po celej ploche matraca, bez toho by to dieťa obmedzovalo. Bezkontaktný monitoring a jednoduchá jednorazová inštalácia. Nový pohybový senzor, snímacia podložka, je navrhnutá tak, aby zostala pod matracom. Takže je to jednoduchá, jednorazová inštalácia, ktorá vám prinesie pokoj.

Senzor pohybu: - Bezdrôtový snímací senzor pohybu SensAsure ™ rozmere 16x16 cm - Nastaviteľná citlivosť snímača pohybu - Bez kontaktu s dieťaťom - Alarm vybitej batérie

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie