Klasická perinka na šnurovanie s mašličkami camel safari - savana
  • Klasická perinka na šnurovanie s mašličkami camel safari - savana
  • Klasická perinka na šnurovanie s mašličkami camel safari - savana

Klasická perinka na šnurovanie s mašličkami camel safari - savana

INFO

  • - Výrobca: Little Angel
  • - Kód produktu: la-900D601383D00
  • - Dostupnosť: Skladom
49,00€

Množstvo

Zavinovačka šnúrovacia pevný chrbát ANGEL - Outlast® - camel-savana

Celoročná zavinovačka na šnurovanie s pevným chrbtom od výrobcu Litle Angel je vhodná pre prvé dni a mesiace vášho bábätka.

Bábätko sa vo vhodne uviazanej zavinovačke cíti bezpečnejšie a maximálne pohodlne, lepšie zaspáva, je pokojnejšie a spokojnejšie.

Vďaka vyberateľnému pevnému chrbtu bude manipulácia s bábätkom ľahšia pre oteckov, babičky alebo starších súrodencov.

Zavinovačka je zo 100% bavlny, polyesterového rúna (ktoré možno jednoducho vybrať, čo umožní jej použitie aj v horúcom lete) a termoregulačnej tkaniny Outlast®.

Outlast® odoberie prebytočné teplo, keď sa bábätko zahreje a obmedzí tým potenie až o 40%, znižuje riziko vzniku potničiek. Teplo vráti pri ochladení a bábätku nebude zima.

Návlek je na vrchnej strane z farebnej potlačenej bavlny, vnútorná strana je z bieleho bavlneného saténu. Návlek zavinovačky môžete prať samostatne bez výplne z rúna a výstuže z molitanu. Na vnútornej strane zavinovačky je pre spevnenie chrbta našité vrecko s molitanovou výstužou, ktorú možno kedykoľvek jednoducho vybrať. V ponuke máme aj samostatný návlek na zavinovačku. Oboje je možné vybrať po otvorení skrytého zipsu. Po stranách sú našité “krídla” s tromi viazačkami v tuneloch na stiahnutie.

Rozložená zavinovačka má tvar štvorca o veľkosti 77×77 cm.

Materiál je veľmi vhodný pre deti s problematickou pokožkou, či už sa jedná o alergikov, alebo deti s atopickým ekzémom. Nevyvoláva alergické reakcie a je inertný voči plesniam a baktériám, znižuje riziko vzniku potničiek.

Rozmery: 77 x 77 cm

Údržba: pranie – 40 ° C (možnosť prania tepelnej vložky na 30 ° C), žehlenie – 1 bodka, sušička – môže sa sušiť v bubnovej sušičke pri nižšej teplote sušenia, chem. čištenie – zákaz, bielenie – zákaz, nepoužívať aviváž

Odporúčame dodržiavať pracie symboly uvedené na etikete.

 

FARBA
FARBA béžová

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie