ANGELCARE Kôš na plienky Classic + 1 kazeta + náhradné kazety 6 ks
  • ANGELCARE Kôš na plienky Classic + 1 kazeta + náhradné kazety 6 ks
  • ANGELCARE Kôš na plienky Classic + 1 kazeta + náhradné kazety 6 ks

ANGELCARE Kôš na plienky Classic + 1 kazeta + náhradné kazety 6 ks

INFO

76,80€

Množstvo

Kôš na plienky Classic + náhradné kazety Angelcare

Bez baktérií, bez zápachu v miestnosti!

Dokonalý, hygienický a jednoducho ovládateľný kontajner od renomovanej značky Angelcare je výborným riešením problému systému likvidácie plienok - 100 % bez zápachu.

Rieši nielen dočasné uloženie použitých plienok, ale dokonca skvele vyzerá Ocenený systém likvidácie plienok Angelcare milujú a dôverujú mu rodičia po celom svete.

Ľahko sa používa: jednoducho otvorte veko, plienku zatlačíte cez pachovú záklopku a plienka pohodlne spadne do viacvrstvovej fólie nadol. A čo viac, fólia použitá v kazetách je hygienická a vydrží vám dlho.

Kôš pojme cca 38 plienok (celá kazeta potom +/- 180 plienok) KAZETA pre koše na plienky Angelcare Kazeta obsahuje fóliu - "nekonečné" vrece - pre použité plienky.

Kazeta Angelcare je pre všetky koše Angelcare, a všetky veľkosti plienok jednotná 7 vrstvová stena fólie s kyslíkovou bariérou neprepustí molekuly zápachu, ani baktérie - technológia OdourSeal® - pobyt v priestore s košom je tak príjemný pre všetkých! 5 x účinnejšie proti zápachu 2 x menšia spotreba šetrnejšie k životnému prostrediu.

Hmotnosť: 2,2 kg

Rozmery nádoby: 55 x 27 x 27 cm (V x Š x H)

 

 

Recenzie (0)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie